3run.cz
  • Skok do nové haly

    Vlastními silami a prostředky budujeme novou halu, díky kterým budeme moci uskutečnit tréninky podle našich představ a poskytnout tak mladým parkouristům to nejlepší z našich dlouholetých zkušeností.

  • Tréninky od září 2017

    Od 18. 9. 2017 začínáme s prvními tréninky.

Více o nás

Rozpis skupin

Aktivity


Tréninková činnost

Od roku 2013 provozujeme kroužky Parkouru pro děti, mladistvé i dospělé. Naši členové patří ke zakládající české parkourové generaci. Díky zkušenostem a týmu specialistů si z naší palety workoutů a tréninků vybere opravdu každý.

Sportovní oblečení

Víme, co parkouristé potřebují. A víme, že vhodné oblečení na trhu prostě chybí. Proto jsme se pustili do vlastní kolekce Station91. Navržena ikonami českého parkouru. Vymyšlena pro každého, kdo touží po svobodném pohybu.

Marketingové aktivity

Exhibice, show na firemních akcích, nebo účast na natáčení televizních reklam. Nabízíme neopakovatelnou podívanou, u které se Vašim návštěvníkům zatají dech. Jdeme s kůží na trh a rádi podpoříme akci či projekt, se kterým souzníme.

Eventy a závody

Pořádáme řadu parkourových akcí v regionu i celé ČR. Stojíme za závody Mistrovství ČR i meetingy a workshopy pro veřejnost.

Parkour park

Jsme součástí komise, která dohlíží na plánování a stavbu parkourového parku v Hradci Králové. Svými parametry bude tento areál celorepublikovým unikátem. Sloužit bude každému – profesionálním sportovcům i nadšencům.

Neziskové projekty

Naše exhibice a show realizujeme také na akcích neziskových organizací a při obecně prospěšných činnostech.

Tým


Radim Blažek

Radim Blažek

Trenér

Antonín Blüml

Antonín Blüml

Trenér

Kde nás najdete?


Trenéři

Radim Blažek
radim.blazek@station91.cz
+420 732 276 747

Anotiní Blüml
antonin.bluml@station91.cz

Tréninková hala

Pilnáčkova továrna
Pospíšilova 281
Hradec Králové
500 03